2014 m. spalio 31 d., penktadienis

Gyvenam - mano namai, mano tvirtovė !

Sveiki, Baudžiauninkai,

Atsiprašau jei ką užgavau, bet kartais pagalvoju, kuo mes nuo jų skiriamės, ogi niekuo, skiriasi tik laikas, sistema, būdai kaip tą tūlą baudžiauninką šiais laikais išnaudoja. Kaip tame posakyje:
None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe

Kaip gerai suprojektuota šiuolaikinė baudžiavos sistema, anais laikas reikėdavo būrą su bizūnu į darbą varyti, šiais laikais tie patys būrai, gatavi vienas kitam galvą nutraukti, kad tik duotų to nelemto darbo kas nors..
.
Na gerai, nežinau kodėl taip pradėjau, bet ne apie tai aš :D

Noriu pasidžiaugti, kad 2014 m. spalio 08 d. išaušo ta diena ir kaip palanavome įsikėlėme SAVO namus. Koks geras jausmas, kai grįžti jau į namus. Aišku kol kas visas reikalas dar nebaigtas, bet daugiau mažiau gyvenamas :)

Virtuvinį jau buvom užgyvenę, beliko parsiboginti į naują vietą, dar papildomai užsakyti šiek tiek stalviršio, spinteles ir va rezultatas žemiau:


Pirmiems 10 metų užteks, vėliau galėsim pradėti įgyvendinti svajones :D 

Ankstesniuose post'uose buvau rase, kad turim negerą vandenelį, tai po stalu laikinai susimontavau mažesnę blogybę t.y. osmosinį filtrą. Pastarasis iš vandens išvalo praktiškai viską, tame tarpe ir mineralus, bet geriau gerti toki, nei amoniu užterštą:Čia dar baldininkas sumeistravo valgomojo svajonių stalo imitaciją: 


Kažkada, gal dar šiame šimtmetyje ši stalą turėtų pakeisti ąžuolo/uosio masyvo analogas. 

Toliau nuotraukoje vonia/sandėlys, specialiai užsisakėm stumdomas, iki pat lubų spintas, kad jose butų galima sutalpinti ir būtiniausius, dažnai naudojamus rakandus, šluotas, buitinę chemiją. Kita spintos dalis tarnauja kaip vaikų drabužinė:


Šioje nuotraukoje, prabangios, Italijos dizainerio, pagal individualų užsakymą iš moki-veži, pristatytos stumdomos tualeto durys, kainavusios net 45Lt :D

  
Ši patalpa tiesiog reikalavo būti su durimis, todėl teko suktis iš padėties, laikinai įstatant šį daiktą. Tikrosios durys gamybos procese, jei viska klosis kaip tikimės, lapkričio antroje pusėje turi parvažiuoti. Jei rasiu laiko bus galima brukštelt, bus kažkas panašaus į šias, tik stiklus ir rankenas dar renkamės:Ramių visiems švenčių!!!   

8 komentarai:

 1. sveikinimai!

  tai tris savaite uliavojai, kad tik dabar parasei? :)

  Del filtro... yra atvirkstinis variantas. pilnai isvalyta vandeni gali prisotinti mineralais. nezinau kiek tai kainuoja, bet filtrininkai minejo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. yra tas atvirkstinis variantas, bet vel kruva islaidu. pagyvensim pradziai su siuo variantu, veliau sukasi mintis, kad reikia visgi pradeti rodyti iniciatyva ir pradeti judinti vandentieki, Ne viena as vargstu su vandeniu, praktiskai visi kaimynai panasias bedas turi, tai bendrai apjungus pajegas, tikiu, kad uz gero filtro kaina, galima atsivesti miesto vandeni...

   Panaikinti
 2. Sveikinam su įkurtuvėmis ir užjaučiame dėl nesibaigiančio baliaus ir turistų,norinčių apžiūrėt naują namą kiekio :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. aciu aciu uz sveikinimus. teko savo duokle atiduoti ir sveciams, ir smalsuoliams prasalaiciams, bei isisavinti tam tikra kieki alkoholio :-) na bet jau ramiau, euforija nuslugo, grizom i realybe, planuojam naujus darbus, reik kazkaip i 2a. uzsikabarot :-)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Smagu jau savam name :) Pirmi metai bus gerų įspūdžių pilni kas dieną, to ir linkiu. Su įkurtuvėm!

  AtsakytiPanaikinti