2016 m. sausio 18 d., pirmadienis

Bėgant į 2016-uosius

Ar nesušalot? :)

Ką gi, metai įsibėgėja... Nors sukausčius šalčiui visai niekur nesinori bėgti. Tik sėdėti prie šiltos krosnelės, gal paplanuoti ką reiktų šiais metais nuveikti, bet geriau tiesiog patingėti...:)

Tuo pačiu tingiu tempu pabaigėm ir praėjusius, vienas svarbesnių įvykių, kuriuo nepavyko anksčiau pasidalinti, visgi tinkamai pažymėjo 2015-ųjų pabaigą.

Tai vandentiekio trasos paklojimas. Mano nuopelnų čia nedaug, gal tik tiek, kad teko  imtis iniciatyvos ir pavyko Šilutės vandenims pristatyti berods >20 būsimų ir esamų kaimynų parašų, kad įrodyti, kaip mes laukiam miesto vandens ir tikrai norėsime jungtis prie vandentiekio trasos.

Apie  adatos vandens kokybę jau buvau guodęsis ČIA . Galų gale, besibaigiant metams svajonės išsipildė ir namuose turime kokybišką vandenį.

Pats procese nedalyvavau, todėl vaizdinės medžiagos bus nedaug:

 

Trasa, bijau pameluoti, gal kokių 150mm vamzdis, į namą toliau nukeliauja 25mm vamzdukas, kuris tiesiog buvo prijungtas prie esamos vandentiekio sistemos. Aukščiau nuotraukose matosi įlitavimo procesas. Vyriokai už chaltūrkę, kuri daroma įmonės technika ir lėšomis, užsiprašė - 300eur!!! Jų apetitu likau nemaloniai nustebintas, bet nebenorėjau atidėlioti, dėl besiartinančios žiemos, todėl tiesiog teko priimti jų diktuojamas sąlygas...

Pastaruoju metu aktyviai dirbam ties popierizmo tvarkymu, yra noras iki 2016 01 mėnesio pabaigos prisduoti 100%. Paskutinis niekam nereikalingas pirkinys, keliaujant tikslo link, kuri pavadinisiu B:

 

Kam man jis nežinau? Ar man nuo to mažiau šildyti reikės? O gal mano pečka efektyviau degs? Eilinis biurokratų popiergalis ir pinigų švaistymas, manau tik tiek....

2016 nieko į priekį daug neplanuojam. Pradedam po truputį įsigyventi ir mėgautis šia diena. Norai aišku niekur nedings, kaip ir nebaigti galai :) Manau, kad šiemet į juos ir teks koncentruotis.

Vienas didesnių laukiančių darbų, tai fasado dekoras. Silikoninis. Samanėlė. Vaizdelis labai jau nesikeis, gal tik pagerės žiūrint iš arti. Jei pavyks, 2016 05-06 mėn. bandysim šį projektėlį realizuoti.

Daugiau rimtesnių planų nėra, tik pilnas pirmo aukšto užbaigimas, trūksta dar keleto šviestuvų, keleto apvadų, keleto spintelių...Vasarop dar yra noras kiek pakoreguoti katilinės schemą, kosmetinių pataisymų padaryt, kas galbūt padėt kelis glėbius malkų sutaupyt...
5 komentarai:

 1. 300 euru cia uz vien įlitavima ar ir atvedima iki namo?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Uz ilitavima ir skaitiklio pajungima. Viskas jau buvo atvesta. Nurove nesikuklindami...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Uzsukima nuo miesto tinklu pasidarete? Pozemini ventili?

   Panaikinti
  2. Uzsukima nuo miesto tinklu pasidarete? Pozemini ventili?

   Panaikinti
  3. jo, kol kas uzkastas po zeme, veliau, kol nepasimirso reikes koki sulinuka pasidaryt.

   Panaikinti